Razem 253 391 ogłoszeń !

Szukasz pracy w Niemczech, która pozwoli Ci dobrze zarobić w euro? Wyjedź do pracy już teraz i wróć do kraju z odłożonymi pieniędzmi zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia! Aplikuj już teraz i zagwarantuj sobie najlepsze stanowisko!

Order Picker / Zbieracz zamówień - Praca do Bożego Narodzenia!

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Frankfurtu nad Menem

Oferujemy:

· Atrakcyjną stawkę w euro!

· Pracę aż do Świąt Bożego Narodzenia

· Zorganizowane zakwaterowanie

· Pewną pracę w znanej firmie

· Pomoc w organizacji wszystkich formalności

· Opiekę koordynatorów na miejscu

· Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Opis Stanowiska

· Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami domowymi

· Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości

· Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:

· Znajomość języka niemieckiego

· Pracowitość, punktualność i niezawodność

· Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Data: 14.08.2019 15:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 644148
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Order Picker / Zbieracz zamówień - Niemcy! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTTO Work Force Polska
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTTO Work Force Polska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą