Razem 292 710 ogłoszeń !
OFERUJę
10.09.2019 14:10

Studencie!

Wakacje dobiegają końca, ale nie rekrutacja!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Chcesz sobie dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zakres obowiązków:

-Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

-Kontrola jakości

-Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

-Umiejętność pracy w zespole

-Wytrzymałość fizyczna

-Gotowość do pracy dwuzmianowej

-Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

-Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!

-Umowę o pracę na warunkach niemieckich

-Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego

-Komfortowe warunki mieszkaniowe

-Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50

Data: 10.09.2019 14:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 647589
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca dla studentów (k/m) - Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Concept Plus
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48517677609
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Concept Plus
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą