Razem 303 393 ogłoszeń !
OFERUJę
20.09.2019 15:54

Dla naszego klienta w okolicach Zwolle poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK BUDOWLANY - RENOWACJA SZALUNKÓW

Oferujemy

Wynagrodzenie 373€ netto/tydz.

( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia )

Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokoje 2 osobowe z internetem )

Ubezpieczenie zdrowotne opłacone przez pracodawcę

Umowę na warunkach holenderskich

Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu

Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

Zakres obowiązków

Renowacja szalunków budowlanych na hali

Drobne prace spawalnicze metodą 135, 111 ( certyfikat nie wymagany )

Szlifowanie, obróbka ubytków metalu

Mycie myjką ciśnieniową na hali

Wymagania

Doświadczenie w pracach spawalniczych - metoda 135, 111

Doświadczenie w pracach szlifierskich ( obróbka )

Komunikatywna znajomość j. angielskiego (poziom B1 , warunek konieczny)

Prawo jazdy kat.B (warunek konieczny)

Zaświadczenie o zameldowaniu w Polsce (wydawane bezpłatnie w Urzędzie Miasta)

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Data: 20.09.2019 15:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 688403
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pracownik budowlany - renowacja szalunków - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Michalina Sobczyk
Województwo: Rybnik (Śląskie)
E-mail: rekrutacja@work4you.global
Telefon: +48324401474
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Michalina Sobczyk
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą