Razem 303 393 ogłoszeń !
OFERUJę
09.10.2019 00:04

Dla holenderskiego pracodawcy poszukujemy zbrojarzy.

Zakres obowiązków:

- prace zbrojarskie na budowie,

- wykonywanie elementów żelbetonowych do konstrukcji nośnych budowli oraz elementów wypełniających budowlę,

- przygotowanie i zmontowanie zbrojenia,

- układanie zbrojenia w szalunkach i formach w sposób zgodny z projektem konstrukcyjnym.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku zbrojarza min 5 lat,

- znajomość rysunku technicznego,

- mile widziani kandydaci z własnym samochodem,

- minimum podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,

- mile widziani kandydaci z holenderskim VCA certyfikatem (odpowiednik polskiego kursu BHP).

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,

- darmowe zakwaterowanie z dostępem do Internetu zapewnione przez Pracodawcę,

- płatne dni urlopowe,

- zatrudnienie na warunkach holenderskich,

- darmowe ubezpieczenie zdrowotne.

Wyślij cv na adres: info@dialloconsulting.eu z dopiskiem ZBROJARZ

Data: 09.10.2019 00:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 701790
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Zbrojarz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marta
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Marta
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą