Razem 303 393 ogłoszeń !
OFERUJę
09.10.2019 17:03

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Austrii dla elektryków. Lokalizacja: Górna Austria.

Zakres obowiązków: instalacje elektryczne, montaż szaf rozdzielczych.

Wymagania:

- kwalifikacje i doświadczenie w zawodzie elektryka;

- komunikatywny język niemiecki.

Oferujemy:

- umowę o pracę z austriackim pracodawcą;

- 167 godzin pracy w miesiącu;

- wynagrodzenie 2350-2450 euro netto/m-c (łącznie z dietami);

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika;

- pełne austriackie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Data: 09.10.2019 17:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 701877
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Piotr Trzebiatowski
Województwo: Gdańsk (Pomorskie)
E-mail: office@factory600.com
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Piotr Trzebiatowski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą