Razem 311 016 ogłoszeń !

EPSN Workforce Poland dla Klienta w Holandii (różne lokalizacje) poszukuje doświadczonych Mechaników Samochodów Ciężarowych do pracy tymczasowej.

Opis stanowiska:

przygotowanie samochodu dla Klienta

sprawdzanie usterek

kontrola oleju

sprawdzanie ciśnienia opon

Wymagania:

min.4-5 lat doświadczenia w mechanice samochodów

znajomość angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (A2)

gotowość do wyjazdu do pracy w przeciągu 2 tygodni

czynne prawo jazdy kat.B

Pracodawca zapewnia:

pracę w wymiarze min. 38 godz./tygodniowo (możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin)

umowę o pracę tymczasową

zakwaterowanie (pojedynczy pokój w domu dzielonym z innymi kierowcami)

wynagrodzenie: 12,50-14,50 euro netto za godzinę

ubezpieczenie zdrowotne

bezpłatny dojazd na miejsce pracy

Zainteresowanych prosimy o kierowanie CV w języku angielskim lub niemieckim na adres: praca@epsnworkforce.com

Data: 26.06.2020 11:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 736191
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Mechanik samochodów ciężarowych - Praca w Holandii od zaraz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EPSN Workforce (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48733384427
Web: www.epsnworkforce.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą