Razem 314 936 ogłoszeń !

Zakres obowiązków:

• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

• Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami

• Odważanie produktów

• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

• Pracę od zaraz! Boisz się ewentualnych obostrzeń? W razie wprowadzenia ograniczeń w poruszaniu się i przekraczaniu granicy otrzymasz przepustkę jako pracownik firmy niezbędnej do utrzymania systemu!

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości:

- 10,15 € brutto/h najpóźniej do 31.03.2021 (ewentualny wzrost stawki od 1.02. lub 1.03., ale najpóźniej od 1.04.2021)

- ze względu na na zmianę prawa: od 1.04.2021 przejęcie przez zakład oraz wzrost stawki do 11,50 € lub 12€ brutto/h!

• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 € za tydzień – Przez pierwsze 5 dni kwarantanny po przyjeździe zakwaterowanie jest za darmo!

• 80 € netto za okres kwarantanny po przyjeździe wypłacane po przepracowaniu pełnego miesiąca bez nieobecności

• Testy na koronawirusa – Pracownik nie ponosi za nie żadnych kosztów

• Przyjazny system zaliczek

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich do 31.03. przez agencję, a od 1.04. umowa bezpośrednio z zakładem pracy

• Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

• Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i od odpowiedzialności cywilnej

• Tanie obiady w stołówce zakładowej

• Bezpłatną odzież roboczą

• Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole

• Wytrzymałość fizyczna

• Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

• Gotowość do pracy dwuzmianowej

• Mile widziany własny samochód

Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA

Telefon: 504 581 042

Mail: as@cp-personal.com

Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole

KRAZ 11738

Data: 20.01.2021 13:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 758539
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - dla par - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Concept Plus (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą