Razem 315 279 ogłoszeń !

Pracownik działu wysyłki (k/m)

Pełny etat

Miejsce pracy w okolicy Halle an der Saale

Zakres obowiązków:

• Komisjonowanie produktów mięsnych

• Praca ze skanerem

• Układanie na paletach, przygotowanie produktów do wysyłki

• Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

• Zatrudnienie na dłuższy okres

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP

• Dodatek 25 % za pracę w godzinach nocnych

• Przyjazny system zaliczek

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za ok. 150 € za miesiąc położone 4 km od zakładu pracy

• Bezpłatną odzież roboczą

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 3.00 do 11.00

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - wymóg konieczny

• Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się

• Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Concept Plus Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Grottgera 26

35-005 Rzeszów

Tel. kom. 504 969 105

E-mail ase@cp-personal.com

Tel. 17 878 70 26

17 862 20 26

Data: 26.01.2021 16:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 759045
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik produkcji (k/m) bez języka - mile widziane pary - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agnieszka (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48504969105
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą