Razem 192 555 ogłoszeń !

Biuro pracy Locker potrzebuje wielu pracowników do nowo otwartej fabryki zabawek.

Opis stanowiska: Praca polegać będzie na pakowaniu zabawek leżących na taśmie do kartonów. Praca na siedząco lub stojąco.

Miejsce pracy: Wielka Brytania / Londyn

Wymagania:

Chęć do pracy, uczciwość

[b][u]Nie wymagamy znajomości języka.[/b][/u]

Oferujemy:

Zakwaterowanie: dla pierwszych 300 osób darmowe, po wyczerpaniu miejsc 15 gbp / tyg

Dojazd: opłaca pracodawca

stawka: 7,50 funta netto za godzinę .

Praca w systemie 8-godzinnym. Możliwość nadgodzin - w wysokości 9 funtów netto.

Zachęcamy gorąco do pracy.

szczegóły na maila lockerwork@g.pl

Data: 16.05.2010 19:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 97523
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą