Razem 251 429 ogłoszeń !

O pracodawcy Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec do pracy w branży hotelarskiej. Poszukiwane osoby na poniższych stanowiskach: • Kelnerzy/Kelnerki • Kucharze • Pomoc kuchenna • Pokojówki.

Miejsce pracy: Niemcy » Wyspa Juist

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Nr ref.:

Turystyka i gastronomia »

Kelnerzy i barmani

Opis stanowiska / obowiązki:

- Obsługa gości obiektu w zależności od poszczególnych stanowisk

Wymagania:

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

• Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowiskach: Kucharz, Kelner/Kelnerka

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełny etat

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Zakwaterowanie i wyżywienie po stronie Pracodawcy

Data: 15.10.2015 13:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 432736
Rubryka ogłoszenia: Praca przez internet

Pracownicy branży hotelarskiej, praca w NIEMCZECH. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WORK EXPRESS (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758860
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca przez internet Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca przez internet