Razem 251 721 ogłoszeń !
OFERUJę
24.06.2016 08:31

RAPIDSTAFF istnieje od 2013 roku.

Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy zdalnej dla kontrahentów reprezentujących kraje

Beneluksu, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji, Hiszpanii i Niemiec.

Po trzech latach, od stycznia 2016 roku RapidStaff rozpoczyna działalność w Polsce.

Naszym celem jest tworzenie możliwości i wykorzystywanie potencjału tam, gdzie dotąd

nie sądzono, że jest to możliwe.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest pracowanie w sposób efektywny, a nie dłuższy.

Doceniamy ludzi z inicjatywą, którzy potrafią dostrzec szansę na zdobycie przewagi i

nagradzamy tę inicjatywę za każdym razem.

Stanowisko:

ZDALNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

Miejsce pracy: Polska, praca zdalna w dowolnym mieście

Opis stanowiska:

Do obowiązków pracownika zajmującego stanowisko Zdalnej Obsługi

Zamówień należy:

- Przyjmowanie nowych zamówień i odszukanie właściwych

produktów

- Przyjmowanie zgłoszeń problemów od klientów

- Procesowanie zapytań klientów za pośrednictwem systemu

CRM

- Procesowanie reklamacji.

Ze względu na duże zapotrzebowanie kadrowe, wszyscy

nowozatrudnieni będą przekazywani do Działu Rekrutacji aż do

zakończenia naboru. W tym czasie do ich obowiązków będzie należeć

prowadzenie zdalnej rekrutacji pracowników na stanowisko Zdalnej

Obsługi Zamówień.

Wymagania:

-uczciwosć

-ukończone min. 16 lat,

-umiejętność obsługi komputera,

-odpowiednia dyspozycyjność,

-zaangażowanie i chęć do pracy.

Aplikanci bez uprzedniego doświadczenia w pracy w Wielkiej Brytanii, i nie dysponujący numerem National Insurance, będą musieli uiścić ubezpieczenie zewnętrzne w wysokości 250zł, które jest niezbędne do zapewnienia im legalnego zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii (podstawy prawne: National Insurance Contributions Act 2013, 2014, 2015, oraz HMRC SSA Act).

Ubezpieczenie to jest zwrotne i jest zwracane po zakończeniu lub zerwaniu umowy. Ważne: Nie zajmujemy się wyrabianiem National Insurance Number, a ubezpieczenie zewnętrzne jest mechanizmem zastępczym przewidzianym dla pracowników nieposiadających tego numeru, a wykonujących pracę na rzecz brytyjskiego pracodawcy poza granicami tego kraju.

Oferujemy:

W zamian DCT oferuje:

- Wynagrodzenie w wysokości 2800PLN netto miesięcznie lub

700PLN netto tygodniowo,

- 2 tygodnie płatnego urlopu rocznie,

- Możliwość relokacji do centrali w Wielkiej Brytanii po

przepracowaniu 6 miesięcy,

- 15 lub 30 godzinowy tryb pracy,

- 3 lub 12 miesięczny

kontrakt: pracazdalna@onet.eu

Data: 24.06.2016 08:31
Cena: 2 800 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 475568
Rubryka ogłoszenia: Praca przez internet

Zdjęcia (1)

Praca zdalna na etat nr zgł. RS330J - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adam Komorowski (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48537795966
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca przez internet Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca przez internet