Razem 314 936 ogłoszeń !

Nasz klient to stabilne, ogólnopolskie przedsiębiorstwo. Zakres działalności pracodawcy obejmuje usługi logistyki magazynowej, dystrybucję krajową i międzynarodową oraz spedycje krajową i międzynarodową, spedycję morską, lotniczą i kolejową. Firma zatrudnia obecnie 900 pracowników w Polsce, a sieć składa się z wielu oddziałów, agencji celnych i magazynów logistycznych. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia u solidnego pracodawcy, cenisz sobie komfort pracy zdalnej i lubisz kontakt z ludźmi to być może Ciebie właśnie szukamy.

Dla tego klienta poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Asystent w Dziale Kadrowym – praca zdalna.

Podstawowe obowiązki:

• zbieranie informacji z rynku – tworzenie wskaźników wynagrodzeń na poszczególnych stanowiskach w konkretnych regionach,

• research kandydatów do pracy,

• inne zadania wspierające pracę działu, zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

• wykształcenie min średnie,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• umiejętność obsługi komputera, znajomość programów - MS Office – Word, MS Office – Excel,

• odpowiedzialność, komunikatywność, wysoka kultura osobista,

• umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole,

• skrupulatność i zaangażowanie w wykonywana pracę.

Oferujemy:

• umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,

• pracę zdalną,

• pracę w stabilnym przedsiębiorstwie i możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:

praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Data: 27.01.2021 09:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 759093
Rubryka ogłoszenia: Praca przez internet

Zdjęcia (1)

Asystent w Dziale Kadrowym – praca zdalna. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OBPON
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OBPON
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca przez internet