Razem 251 650 ogłoszeń !
OFERUJę
07.08.2015 15:26

ManpowerGroup Sp. z o.o. jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

SZWACZ / SZWACZKA

Nr. ref. SLJ/MCI/61

Miejsce pracy : Jarosław

Umowa o pracę tymczasową

Opis stanowiska:

• obsługa maszyny do szycia

• realizacja zmianowego planu produkcyjnego na powierzonym stanowisku pracy poprzez uszycie określonych ilości poszyć samochodowych w wymaganym standardzie jakościowym

• spełnienie standardów w zakresie BHP oraz Housekeepingu

Wymagania:

• zdolności manualne

• umiejętność pracy w zespole

• dążenie do doskonalenia wykonywanej pracy

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

• praca w międzynarodowej Firmie

• bardzo dobre warunki pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o rozbudowane systemy premiowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą (w temacie proszę wpisać nr ref.) na adres e-mail: tarnow.konarskiego@manpower.pl.

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Data: 07.08.2015 15:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 363656
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

SZWACZ / SZWACZKA - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika ManpowerGroup Sp. z o.o.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja