Razem 251 686 ogłoszeń !
OFERUJę
26.02.2015 08:16

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE Sp. z o.o. (wpis do KRAZ 2360) poszukuje dla jednego z Klientów osób do pracy na stanowisku:

Kierownik produkcji

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie,

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Doświadczenie na produkcji spożywczej ,

- Doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi,

- Zdolności organizacyjne,

- Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne,

Zakres obowiązków:

- Bezpośredni nadzór nad cyklem produkcyjnym,

- Organizowanie pracy podległego zespołu pracowników w sposób zapewniający należyte wykorzystanie maszyn i urządzeń,

- Terminowe wykonanie ilościowego harmonogramu produkcji,

- Dbanie o zapewnienie dla produkcji odpowiedniej ilości i jakości surowców, półproduktów, opakowań oraz materiałów pomocniczych,

- Dbanie o jakość wytwarzanego produktu, przestrzeganie norm i receptur technologicznych,

- Terminowe rozliczanie produkcji w zakresie zużycia surowców, półproduktów, opakowań oraz materiałów pomocniczych,

- Czuwanie nad oszczędnym i racjonalnym zużyciem surowców, materiałów pomocniczych, wody, paliw i energii,

- Zapewnienie pełnego i właściwego wykorzystania czasu pracy,

- Zapewnienie utrzymania porządku i czystości na stanowisku pracy i jego otoczeniu oraz pomieszczeniach zakładu produkcyjnego.

Warunki:

- umowa o pracę,

- praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.tarnow@impel.pl - w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o wysyłanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)".

Data: 26.02.2015 08:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 392728
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Kierownik produkcji - Kolbuszowa - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sanpro
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48510013799
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Sanpro
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja