Razem 251 646 ogłoszeń !

Niemcy, praca dla operatorów maszyn CNC do obróbki blachy marki TRUMPF

PolFach Polnische Facharbeiter, www.PolFach.de, niemieckie pośrednictwo pracy poszukuje operatorów maszyn CNC do obróbki blachy marki TRUMPF. Wymagane jest doświadczenie i dobry niemiecki!

• Termin rozpoczęcia: Marzec 2015 (proszę podać termin rozpoczęcia)

• Praca na okres długoterminowy

• Miasto: Osterburken, Wertheim / Badenia

• Umowa: niemiecka o pracę + niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, składki socjalne

Obowiązki:

Obsługa jednej z maszym CNC do obróbki blachy marki TRUMPF jak:

• Wycinarka laserowa 2D

• Wykrawarka balchy młoteczkowa lub laserowa

• Prasa krawędziowa, kantownica

• Giętarka

Wymagania:

• Samodzielna praca na maszynach CNC marki TRUMPF

• Zalecany ukierunkowany zawód. W przeciwnym przypadku udokumentowane wieloletnie doświadczenie jako operator maszyn TRUMPF

• Zaleana umiejętność ustawiania i nanoszenia korektur

• Zalecana umiejętność czytania i pracy według rysunków technicznych

• Gotowość do pracy na zmiany

• Znajomość języka niemieckiego

• Prawo jazdy. B

Proponujemy:

• Stawka godzinna: od 11,00 euro brutto

• Dieta dzienna od5 euro netto

• Mieszkanie jest zapewnione i bezpłatne

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku!

W tytule wiadomości proszę wpisać „ Operator CNC TRUMPF ”.

Data: 04.03.2015 16:14
Cena: 48 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 393786
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Niemcy, praca dla operatorów CNC marki TRUMPF - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Agencja Pracy PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4815145968052
Web: www.PolFach.de
Pozostałe ogłoszenia firmy Agencja Pracy PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja