Razem 251 631 ogłoszeń !

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).

Aktualnie dla swojego Klienta, producenta tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI W WEEKENDY!

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

OBOWIĄZKI:

• kontrola jakości

• wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową

• bieżący nadzór i podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych

• pakowanie komponentów

• prace porządkowe na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

• zdolności manualne

• zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy

• doświadczenie w firmach produkcyjnych

• gotowość do pracy 2 zmianowej

• własny dojazd do miejsca pracy

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• pracę w każdy weekend miesiąca

• szkolenie wdrażające

• 2-zmianowy system pracy (6:00-18:00 oraz 18:00-6:00)

• atrakcyjne wynagrodzenie – stawka godzinowa

• dobre warunki pracy i dbałość o bezpieczeństwo pracowników

• profesjonalną, życzliwą obsługę ze strony Agencji Pracy

• 50 ZŁ za polecenie Kandydata zgodnie z regulaminem PROGRAMU REKOMENDACJI dostępnym na workexpress.pl/bonus-club-polska.pl

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 539 931 403, 71 318 22 13 lub wysłanie CV na adres: anna.ploska@workexpress.pl w tytule wpisując PRACA W WEEKENDY

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Data: 17.04.2015 15:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 396319
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Masz wolny Weekend? Podejmij dobrze płatną pracę - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Płoska
Województwo: Oława (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48539931403
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Płoska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja