Razem 251 794 ogłoszeń !
OFERUJę
01.04.2015 11:36

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego Klienta na terenie Kostrzyna nad Odrą poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Asystent/ka Działu Planowania

Zakres obowiązków:

• Zbieranie, weryfikacja i wprowadzanie danych

• Nadzór i rozwój bazy danych

• Przygotowywanie raportów i statystyk

• Wsparcie planowania produkcji

Wymagania:

• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy biurowej

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub/i j. angielskiego

• Znajomość systemów ERP

• Znajomość Ms Office (szczególnie Excell)

• Systematyczność, skrupulatność, dokładność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: Ilona.kunicka@adecco.com lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 95 720 02 70, 95 782 84 25

Data: 01.04.2015 11:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 398336
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Asystent/ka Działu Planowania - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ilona Kunicka (niezarejestrowany)
Województwo: Lubuskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48957200270
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja