Razem 251 584 ogłoszeń !
OFERUJę
17.04.2015 15:25

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).

Aktualnie dla swojego Klienta, producenta tworzyw sztucznych dla branży AGD, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

USTAWIACZ PROCESU WTRYSKU

Miejsce pracy: Oława

Wymagania:

- Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Umiejętność czytania rysunków technicznych

- Dobra znajomość zasad funkcjonowania form i maszyn wtryskowych

- Dokładność i skrupulatność w działaniu

- Własna inicjatywa, kreatywność i samodzielność

- Nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów

- Postępowanie zgodnie z zasadami BHP

- Znajomość MS Office

- Dyspozycyjność od zaraz!

Mile widziane:

- Uprawnienia na suwnice

- Znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

- Regulacja parametrów wtrysku

- Regulacja pracy maszyn wtryskowych

- Testowanie nowych form wtryskowych

- Ciągłe doskonalenie procesu wtrysku

- Sporządzanie niezbędnej dokumentacji

- Analiza problemów i inicjowanie działań korygujących

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO w zakładzie pracy

- Bardzo ATRAKCYJNE wynagrodzenie

- Comiesięczne dodatkowe premie do pensji po okresie próbnym

- Pracę w systemie 3 zmianowym z możliwością pracy na nadgodziny i w weekendy

- Bardzo dobre warunki pracy i dbałość o bezpieczeństwo pracowników

- 50 ZŁ za polecenie Kandydata zgodnie z regulaminem PROGRAMU - REKOMENDACJI dostępnym na workexpress.pl/bonus-club-polska.pl

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 539 931 403 albo 71 318 22 13 lub wysłanie CV na adres: anna.ploska@workexpress.pl w treści maila wpisując USTAWIACZ PROCESU WTRYSKU

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Data: 17.04.2015 15:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 399704
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Ustawiacz Procesu Wtrysku - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Płoska
Województwo: Oława (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48539931403
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Płoska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja