Razem 251 568 ogłoszeń !
OFERUJę
29.04.2015 13:21

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy produkcyjnej, z branży metalowej, specjalizującej się w świadczeniu usług z zakresu zabezpieczenia antykorozyjnego elementów stalowych , poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Oborniki Wielkopolskie

Nr Ref.: PP/OBW/042015

Wymagania:

• gotowość do podjęcia pracy od zaraz

• sumienność

• odpowiedzialność

• mile widziane uprawnienia na suwnice oraz wózki widłowe

Obowiązki:

• prace produkcyjne

• formowanie wsadów

• rozformowanie na cynkowi i malarni

Oferujemy:

• umowę cywilno-prawną

• wynagrodzenie godzinowe oraz premie za wydajność

• pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym

• możliwość nadgodzin w soboty i niedziele

• zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy z dopiskiem w tytule: Nr Ref.: PP/OBW/042015.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Data: 29.04.2015 13:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 403388
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Pracownik Produkcji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Daria J. (niezarejestrowany)
Województwo: Oborniki (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja