Razem 251 461 ogłoszeń !
OFERUJę
06.07.2015 11:41

Obowiązki:

• montaż szaf elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej

• usuwanie i analiza usterek

• rozwiązywanie problemów technicznych zaistniałych podczas montażu

• czytanie rysunku technicznego

Wymagania:

• znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny

• gotowość do pracy 3 zmianowej (także w weekendy)

• motywacja do pracy

• uprawnienia SEP do 1KV

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

• stałe atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne

• dla najlepszych możliwość stałego zatrudnienia bez pośrednictwa agencji

Data: 06.07.2015 11:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 416921
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Monter szaf elektrycznych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Urbańska (niezarejestrowany)
Województwo: Mysłowice (Śląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48326614226
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja