Razem 251 734 ogłoszeń !
OFERUJę
06.08.2015 15:11

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Automatyk ds. Nowych Wdrożeń

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref.: IANW/EC/Ł

Zadania:

•Opracowanie specyfikacji technicznej dotyczącej nowych projektów technologicznych maszyn i urządzeń

•Implementacja systemów sterowania na maszynach dla nowych uruchomień

•Modyfikacja istniejącego oprogramowania maszyn oraz sterowników PLC np. Omron, Schneider oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej dla dostarczanych rozwiązań/aplikacji,

•Programowanie systemów wizualizacji procesów przemysłowych

•Podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń

•Współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń w zakresie automatyki

•Wspieranie innych działów firmy w sprawach związanych z automatyką przemysłową

Oczekiwania:

•Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka)

•Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym projektowaniu układów automatyki

•Bardzo dobra praktyczna znajomość programowania sterowników PLC

•Praktyczna znajomość programowania systemów wizualizacji procesów przemysłowych

•Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

•Będzie dodatkowym atutem praktyczna znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki oraz norm związanych z wymaganiami dla układów sterowania

•Dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego

•Dobra organizacja pracy własnej

•Mile widziane posiadanie świadectwa kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych, elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E

Nasz Klient oferuje:

•Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji, nastawionej na ciągły rozwój

•W młodym i dynamicznym zespole

•Interesujący pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres konsultant@human-hunter.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Data: 06.08.2015 15:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 421913
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Inżynier Automatyk ds. Nowych Wdrożeń - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Human Hunter
Województwo: Łódzkie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Human Hunter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja