Razem 251 656 ogłoszeń !
OFERUJę
10.08.2015 10:52

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Mechanik ds. Nowych Uruchomień

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref.: IMNU/EC/Ł

Zadania:

•Tworzenie specyficznych wymagań technicznych w zakresie budowy maszyn

•Współpraca z inżynierami aplikacji i biurem konstrukcyjnym w zakresie projektowanie maszyn i stanowisk pracy oraz nadzór nad budową i uruchomieniem powierzonego projektu

•Adaptacja istniejących maszyn i urządzeń dla nowych projektów i uruchomień

•Nadzór nad implementacją oraz relokacją maszyn i urzadzeń

•Podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń

•Współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki

•Implementacja nowych rozwiązań technicznych

•Wspieranie innych działów firmy w sprawach związanych z mechaniką

Oczekiwania:

•Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn)

•Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

•Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

•Będzie dodatkowym atutem praktyczna znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki

•Znajomość zasad konstrukcji maszyn.

•Dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego

•Dobra organizacja pracy własnej

•Mile widziane posiadanie świadectwa kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych, elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E

Nasz Klient oferuje:

•Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji, nastawionej na ciągły rozwój

•W młodym i dynamicznym zespole

•Interesujący pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres konsultant@human-hunter.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Data: 10.08.2015 10:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422375
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Inżynier Mechanik ds. Nowych Uruchomień - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Human Hunter
Województwo: Łódzkie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Human Hunter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja