Razem 251 530 ogłoszeń !

Firma znajdująca się w Kutnie przy ul. Żołnierskiej i produkująca elementy z tworzyw sztucznych dla branży spożywczej, farmaceutycznej, jak również detale techniczne zatrudni operatorów - ustawiaczy maszyn do rozdmuchu tworzyw sztucznych - butelczarek, oraz operatorów maszyn wtryskowych - ustawiaczy wtryskarek.

Opis stanowiska

• Ustawianie maszyn zgodnie z dokumentacją

i instrukcją.

• Utrzymanie powierzonych maszyn w stałej sprawności technicznej.

• Nadzór i kontrola nad parametrami procesu wtrysku.

• Nadzór nad jakością produkowanych elementów.

• Przeprowadzanie testów i prób technologicznych nowych projektów.

• Liczba etatów 3.

Wymagania

• Wykształcenie techniczne.

• Doświadczenie na podobnym stanowisku, min 6miesięcy.

• Umiejętność odczytywania rysunku technicznego.

• Gotowość do pracy w systemie 3 lub 4 zmianowym.

• Zaangażowanie.

• Praktyczna znajomość zagadnień związanych

z ustawianiem procesu technologicznego butelczarki.

z ustawianiem procesu technologicznego wtryskarki (możliwe przyuczenie).

Oferta

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę

o pracę.

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

• Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy technicznej.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy

o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

info@idea-plast.pl

bajor@idea-plast.pl

Data: 18.08.2015 11:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 423492
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Poszukujemy operatorów maszyn - 3 wolne etaty - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Zbigniew Bajor (niezarejestrowany)
Województwo: Łódzkie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja