Razem 251 387 ogłoszeń !
OFERUJę
02.09.2015 14:16

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta, firmy projektującej i produkującej maszyny i urządzenia dla przemysłu ogrodniczego, poszukujemy osób na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Nowa Wieś Książęca

Nr ref.: kon/wie/2015

Zadania:

- tworzenie koncepcji oraz wstępnych projektów konstrukcji metalowych w programach CAD oraz modeli 3D

- tworzenie planu projektów i rozwoju wyrobu

- przegląd projektów

- weryfikacja i walidacja dokumentacji projektowej

- współpraca z działem rozwoju, wydziałami produkcyjnymi oraz klientami firmy.

- przygotowanie ofert cenowych, kalkulacje kosztów produkcji,- nadzorowanie zmian w projektowaniu i rozwoju produktu

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo w spec. konstrukcyjno-budowlanej

- doświadczenie na stanowisku konstruktora w zakresie konstrukcji stalowych i budowlanych

- znajomość obsługi programu SolidWorks, AutoCad, Robot

- bardzo dobra znajomość zasad rysunku technicznego, modelowania przestrzennego 3D

- znajomość statyki konstrukcji budowlanych

- praktyczne umiejętności obsługi programów z pakietu MS Office

- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

- operatywność i samodzielność w realizacji zadań

- doświadczenie w wykonywaniu rysunków warsztatowych

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy na umowę o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca.poznan@antidotum.eu w tytule podając numer ref. kon/wie/2015.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Data: 02.09.2015 14:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 426164
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Konstruktor - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Antidotum Agencja Zatrudnienia
Województwo: Kępno (Wielkopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Antidotum Agencja Zatrudnienia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja