Razem 251 799 ogłoszeń !

Agencja Pracy Beetsma Sp. z.o.o. (nr rej. 5169) zajmuje się rekrutacją i outsourcingiem pracowników różnego szczebla w Polsce i za granicą. Z naszego pośrednictwa korzystają firmy rozlokowane na terenie całego kraju.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Personel pomocniczy - pakowacz

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

Zadania:

- gównie zadanie to pakowanie towaru zgodnie z zamówieniem

- sortowanie towaru

- prace porządkowe

- przygotowanie do transportu

- sporadycznie kontrola jakości towaru

Oferujemy:

- pracę na dłuższy okres czasu

- stałe wynagrodzenie wypłacane terminowo + atrakcyjne premie za efektywną pracę

- wyższą stawkę na zmianie nocnej

- miłą atmosferę w pracy

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy zmianowej (poniedziałek-piątek)

- sprawność fizyczna

- dokładność

- zdyscyplinowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data: 03.09.2015 11:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 426314
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Praca od zaraz jako pakowacz - nie wymagamy doświadczenia! - Zdjęcie nr 1Praca od zaraz jako pakowacz - nie wymagamy doświadczenia! - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: APT Beetsma (niezarejestrowany)
Województwo: Gdańsk (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja