Razem 251 568 ogłoszeń !
OFERUJę
15.02.2016 14:38

Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Blok Dobryszyce (bezpłatny autobus z Radomska)

Zakres obowiązków :

• Praca na stanowisku produkcyjnym

Montaż wiązek elektrycznych

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, na 2 zmiany,

• Zdolności manualne

• Zaangażowanie w pracę

• Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

• Umowę o pracę,

• Pracę zmianową od poniedziałku do piątku,

• Możliwość zdobycia doświadczenia.

• Atrakcyjne warunki finansowe

• Nadgodziny płatne ekstra

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Data: 15.02.2016 14:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 428220
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Pracownik Produkcji (Blok Dobryszyce) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Human Hunter
Województwo: Radomsko (Łódzkie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Human Hunter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja