Razem 251 474 ogłoszeń !
OFERUJę
19.10.2015 15:06

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984) poszukuje dla swojego klienta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Frezer CNC

Nr referencyjny: 16/09/2015/PL

Lokalizacja: Wola Rafałowska

Opis stanowiska:

- obsługa frezarek sterowanych numerycznie

- dobór i analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)

- pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych

- przygotowanie programów na proste detale

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe techniczne, mechaniczne lub pokrewne,

- znajomość rysunku technicznego

- minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Ustawiacz / Operator z umiejętnością programowania z funkcji kodów maszyny

- znajomość obsługi maszyn CNC

- znajomość i umiejętność pracy na frezarkach

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV zawierającego zapis:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine

Sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 27 G, 35-310 Rzeszów moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych w tym na przekazanie danych do Partnerów Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)" .

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska oraz numer referencyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Data: 19.10.2015 15:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 433383
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Frezer CNC - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Beata Kalińska (niezarejestrowany)
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508557578
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja