Razem 251 711 ogłoszeń !
OFERUJę
15.02.2016 14:37

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider/Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: Mszczonów (woj. mazowieckie)

Nr ref.: LKZ/EC/Ł

Zadania:

• koordynacja zadań pracowników produkcji oraz wspieranie działań pracowników utrzymania ruchu na podstawie wytycznych sekcji planowania produkcji

• usprawnianie procesów produkcyjnych

• obsługiwanie maszyn produkcyjnych i urządzeń znajdujących się na wyposażeniu fabryki zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

• dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy we współpracy z działem kontroli jakości

• reagowanie na wszelkie zakłócenia procesu produkcji

• przestrzeganie zasad 5S na stanowisku pracy

• reagowanie na wszelkie naruszenia na dyscypliny pracy

• aktywny udział w procesie szkoleniowym nowo zatrudnionych pracowników

• realizacja poleceń bezpośredniego przełożonego

• podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Inżynieria Produkcji, Mechatronika, Automatyka, Zarządzanie)

• doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w przemyśle samochodowym)

• doświadczenie w kierowaniu zespołem w środowisku technicznym

• znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (możliwość uczęszczania na kurs językowy organizowany z ramienia firmy)

• znajomość podstaw zarządzania personelem

• umiejętność budowania i koordynowania grup zadaniowych

• znajomość Lean Manufacturing, Kaizen, Six Sigma

• dobra znajomość pakietu MS Office

• prawo jazdy kat. B

• mile widziane świadectwa kwalifikacyjne E2/E1

• mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

• gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Nasz Klient oferuje:

• umowę o pracę w firmie o renomowanej pozycji na rynku

• specjalistyczne szkolenia zawodowe

• możliwość uczęszczania na kurs językowy

• podstawowe narzędzia pracy (komputer, telefon)

• premie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz rekrutacyjny https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=95a786b6d21040279fb89f26873e2fe4

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Data: 15.02.2016 14:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 433797
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Lider/Kierownik Zmiany - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Human Hunter
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Human Hunter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja