Razem 251 387 ogłoszeń !

Pracownik Produkcji, Pakowacz, Zaopatrzenie linii

miejsce pracy: Belgia, Holandia, UE

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

  Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia, Holandia, UE

Ilość wakatów: 4

Obowiązki:

Obsługa mieszalnika przypraw i mięsa;

Dbałość o zapewnienie ciągłości surowców na linii produkcyjnej;

Pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych;

Wydawanie i przyjmowanie towaru;

Zbieranie i przekazywanie zamówień do magazynu;

Gotowość współpracy z zagranicznymi kolegami;

Doświadczenie w pakowaniu i etykietowaniu produktów mięsnych będzie atutem;

Znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunekkonieczny, osoby bez znajomości języka nie będą brane pod uwagę;

Znajomość innych języków będzie zaletą;

Entuzjazm, chęć do pracy;

Wymagania:

Doświadczenie w branży mięsnej, spożywczej;

Prawo jazdy i/lub własny samochód

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: sfs.poland.kb@interia.pl

Data: 26.10.2015 12:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 434668
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

 Pracownik Produkcji, Pakowacz, Zaopatrzenie linii - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Kuryś (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja