Razem 251 511 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie agencji pracy tymczasowej do okolic miasta Ingolstadt: Mężczyzn do pracy na produkcji. Wszyscy kandydaci muszą być w wieku do 40 lat i posiadać dobrą znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 12

• Oferta pracy jest przeznaczona dla mężczyzn w wieku do 40 lat

• Miasto: okolice miasta Ingolstadt, Bawaria, Niemcy

• Praca jest aktualna od 11.01.2016

• Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej

• Praca na pełny etat, w systemie 2 zmian

• Dochodzą nadgodziny i ewentualnie praca w soboty

• Do obowiązków należy:

• Obsługa maszyn produkcyjnych

• Tapicerka siedzeń samochodowych na lini produkcyjnej

Wymagania:

• Mężczyzna w wieku maksymalnie do 40 lat

• Doświadczenie na produkcji mile widziane, ale nie konieczne

• Mile widziane doświadczenie przy tapicerce samochodowej, ale nie konieczne

• Dobra znajomość języka niemieckiego - będziemy testować !

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód wskazany, ale nie konieczny

• Przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy

• Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy

• Stawka godzinna brutto w systemie wzrastających stawek: 8,80 euro (0-4 tygodni), 10,30 euro (od 5 tyg.- 8 tyg.), 11,80 euro (od 9 tyg.)

• Wynagrodzenie miesięczne netto: 1000 euro (0-4 tygodni), 1200 euro (od 5 tyg.- 8 tyg.), 1300 euro (od 9 tyg.)

• Zakwaterowanie: będzie zapewnione i opłacane przez pracodawcę z diety przeznaczonej na mieszkanie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 19.12.2015 12:53
Cena: 4 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443430
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Pracownik produkcyjny z Niemieckim do Ingolstadt, Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja