Razem 251 495 ogłoszeń !

Chcesz pracować i zarabiać w Polsce? Szukasz lepiej płatnej pracy? Proponujemy legalne zatrudnienie na stanowisku Pracownik magazynowy ze znajomością języka ukraińskiego

Nie pobieramy żadnych opłat za pośrednictwo. Nie wymagamy znajomości języka polskiego, liczy się dla nas Twoje zaangażowanie i chęć do pracy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dofinansowanie mieszkania, pewne, stabilne zatrudnienie, pomoc ukraińskojęzycznego pracownika.

Nie masz wizy? Pomożemy Ci załatwić bezpłatnie wszelkie formalności. Jesteś zainteresowany/a? Wyślij do nas swoje CV.

Pracownik magazynowy ze znajomością języka ukraińskiego

Region - woj. Wielkopolskie

Miejscowość – Swarzędz

Praca tymczasowa

Nr ref. PM/Swarzędz/3011/2015

Zakres obowiązków:

• Przyjęcie towaru

• Zbieranie zamówień

• Wydawanie towaru

Oczekujemy od Ciebie:

• bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego

• sprawność fizyczna

• motywacja do pracy

Oferujemy:

• stabilne warunki współpracy w oparciu o umowę zlecenia

• bezpłatne zakwaterowanie

• atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pracy tymczasowej

OTTO Polska, nr agencji zatrudnienia 2590

Sposoby aplikowania:

1) Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

2) Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV:

pracawpolsce@ottopraca.pl z dopiskiem PM/Swarzędz/3011/2015

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:

- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz

- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz

- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Data: 21.12.2015 20:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443669
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Pracownik magazynowy ze znajomością języka ukraińskiego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sylwia Chruścińska
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Sylwia Chruścińska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja