Razem 251 386 ogłoszeń !

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o.o. cert. 6231

Dla naszego klienta zakładu produkcyjnego z kapitałem międzynarodowym poszukujemy:

Mechanika UR - Miejsce pracy Zakrzewo (k. Poznania)

Zadania:

- Nadzór na parkiem maszyn Klienta

- Konserwacje i przeglądy

- Usuwanie awarii

Przyszły Kandydat powinien:

- posiadać wykształcenie techniczne

- mieć 1,5 r. doświadczenie na w/w stanowisku

- posiadać uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV kategorii E

- posiadać umiejętność czytania rysunku technicznego

- posiadać wiedzę z zakresów mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki

- być gotowym do pracy w systemie 3- zmianowym

Na stanowisku oferujemy:

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne warunki finansowe - podstawa 4 tys. netto

- Stabilne zatrudnienie w dużym międzynarodowym przedsiębiorstwie

- Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur organizacji

- Pakiet socjalny i dodatkowe benefity

Osoby zainteresowane prosimy o skierowanie swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o umieszczenie w nadsyłanych dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Agencja Zatrudnienia nr Certyfikatu 6231 Oferta dotyczy pracy stałej.

Data: 22.12.2015 15:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443762
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Zatrudnimy Mechanika UR - bardzo dobre warunki - Zdjęcie nr 1Zatrudnimy Mechanika UR - bardzo dobre warunki - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rekruter (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja