Razem 251 575 ogłoszeń !
OFERUJę
30.12.2015 14:59

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik fizyczny w Stolarni

Miejsce pracy: Poznań (Starołęka)

Zadania:

- sortowanie, przenoszenie elementów drewnianych.

- prace produkcyjne, prace przy maszynie,

- pomoc w magazynie.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy produkcyjnej,

- sprawność fizyczna, zaangażowanie,

- gotowość do pracy w półotwartej hali,

- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

- pracę w systemie jednozmianowym (w godzinach 6.00-14.00),

- pracę w oparciu o umowę zlecenie (na okresie próbnym),

- stawka 10,45 brutto/h

- możliwość podjęcia stałego zatrudnienia.

Zachęcamy do aplikowania zarówno Panów jak i Panie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.poznan@antidotum.eu lub zapraszamy do biura przy ul. Dąbrowskiego 17 w Poznaniu p. I pok. 113/114.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Data: 30.12.2015 14:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 444444
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Pracownik fizyczny w stolarni - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Antidotum Agencja Zatrudnienia
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Antidotum Agencja Zatrudnienia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja