Razem 251 700 ogłoszeń !
OFERUJę
19.01.2016 11:22

ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608).

Szukasz pracy ? Jesteś dyspozycyjny i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Aplikuj!

Stanowisko: Pracownik kontroli jakości

Miejsce pracy: Skawina

Oferujemy:

- możliwość dłuższej współpracy z firmą

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

-bezpłatny dojazd z Krakowa i okolicznych miejscowości

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00 /14:00 / 22:00) - zmiany 8h

- bardzo dobry wzrok lub możliwość pracy w szkłach kontaktowych,

- wysokie zdolności manualne,

- umiejętność działania zgodnie z obowiązującymi procedurami

Obowiązki:

- kontrola jakości produktu

- prace produkcyjne

Prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Data: 19.01.2016 11:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 447215
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Kontroler jakości -Skawina - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Maciej (niezarejestrowany)
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48123970442
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja