Razem 251 432 ogłoszeń !
OFERUJę
29.03.2016 12:39

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z Pruszkowa poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Nr ref.: 15152

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Praca tymczasowa

Lokalizacja: Pruszków

Opis stanowiska pracy:

obsługa maszyn i urzadzeń produkcyjnych

dokładne prace montażowe na produkcji

kontrola jakości wykonywanych produktów

praca w zespole

dbałość o stanowisko pracy

Oczekiwania:

dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

motywacja do pracy

zaangażowanie w wykonywaną pracę

odpowiedzialność/sumienność

sprawność manualna (praca z drobnymi elementami)

Oferta:

umowa o pracę tymczasową na pełny etat

praca w systemie 3 zm. od pn. do pt.

stabilne warunki zatrudnienia

oferujemy również pracę dla osób z Orzeczonym Stopniem Niepełnosprawności

pełne przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki

bezpłatny dojazd z Sochaczewa

Jesteś zainteresowany tą ofertą?? - wyślij SMS o treści PRODUKCJA pod numer 501 - pokaż numer telefonu - Skontaktujemy się z Tobą!!!

Istnieje możliwość zatrudnienia obcokrajowców.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie za pomocą portalu lub telefoniczne zapoznanie się z ofertą. Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Data: 29.03.2016 12:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 460341
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Monter/ka na produkcji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sylwia Wójcik (niezarejestrowany)
Województwo: Pruszków (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja