Razem 251 694 ogłoszeń !

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

1. Operator wózka widłowego/PAKOWACZ -

PUSTKÓW OSIEDLE

2. Magazynier bez uprawnień na wózki widłowe -

Zadania na stanowisku:

- Obsługa wózka widłowego,

- Dokonywanie załadunku i rozładunku towarów,

- Wykonywanie zleconych prac magazynowych,

- Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku

pracy, dbanie o wózki widłowe,

Wymagania:

- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

- Doświadczenie na danym stanowisku,

- Dyspozycyjność ,

- Odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:

- Możliwość dłuższej współpracy,

- Atrakcyjną stawkę ,

- Premie uznaniowe.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą na mail: urszula.lipinska@workservice.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Data: 27.04.2016 13:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 465478
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Operator wózka widłowego/PAKOWACZ  -      PUSTKÓW OSIEDLE - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Work Service (niezarejestrowany)
Województwo: Dębica (Podkarpackie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja