Razem 251 495 ogłoszeń !
OFERUJę
24.05.2016 11:46

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektromechanik

Obowiązki:

• serwis, ustawianie i kontrola pracy automatycznych urządzeń linii produkcyjnych

• bieżące naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych

• przeglądy zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej

• modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki

Wymagania:

• wykształcenie techniczne

• znajomość przemysłowych urządzeń automatyki mile widziana

• znajomość sterowników PLC- mile widziana

• dyspozycyjność do pracy w systemie ciągłym

• chęć nawiązania współpracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

• ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia po 3 miesiącach pracy (preferowane osoby poszukujące stabilnego zatrudnienia)

• szkolenia wdrażające każdego pracownika

• możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

• powiększony dodatek za prace w porach nocnych do 6 zł brutto

• premia roczna w wysokości maksymalnej 3300 zł

• fundusz socjalny

• możliwość nauki języka angielskiego w ramach godzin pracy - kurs bezpłatny

• ewentualna możliwość dopłaty do relokacji lub dojazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy są proszone o wysłanie CV na adres e-mail: aleksandra.michalska@randstad.pl i/lub kontakt telefoniczny 722100901.

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Agencja Zatrudnienia nr licencji 47

Data: 24.05.2016 11:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 470223
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Elektromechanik - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Aleksandra Michalska (niezarejestrowany)
Województwo: Opolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48722100901
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja