Razem 251 517 ogłoszeń !

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier - kompletacja towaru (wózki widłowe)

(nr ref.: OWW/0616/GĄD)

Miejsce Pracy: Gądki k. Poznania

Oferujemy:

• pracę w zgranym zespole

• umowę o pracę tymczasową na pełny etat

• atrakcyjną stawkę godzinową + premie

• możliwość rozwoju

Obowiązki:

• załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego

• transport i magazynowanie towaru

• dokładność w realizacji swoich zadań

Oczekiwania:

• uprawnienia na wózek widłowy niskiego składowania

• gotowość do pracy na zmiany

• komunikatywność i dobra organizacja pracy

• mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

Osoby zainteresowane proszę o przesłane aplikacji na maila praca.poznan@interkadra.pl w tytule wiadomości wpisując numer ref. OWW/0616/GĄD

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data: 31.05.2016 11:12
Cena: 2 200 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 471267
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Magazynier - kompletacja towaru (wózki widłowe) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marta (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666826248
Web: www.interkadra.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja