Razem 251 511 ogłoszeń !
OFERUJę
20.06.2016 10:48

Business Bridge Group jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta- producenta mebli tapicerowanych i systemowych - kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK DS. JAKOŚCI

Miejsce pracy: okolice Oleśnicy

Zadania na stanowisku pracy:

prowadzenia działań na rzecz zmniejszenia liczby reklamacji na meble tapicerowane i systemowe,

ustalanie przyczyn powstawania wad produktów,

wprowadzanie zmian mających na celu eliminację błędów produkcyjnych,

przygotowywanie raportów z bieżącej pracy, monitorowanie wskaźników,

audytowanie/tworzenie stanowisk kontrolnych produktów wytyczanie celów pracownikom,

tworzenie standardów jakości na poszczególnych stanowiskach,

współpraca z innymi działami firmy,

przeprowadzanie audytów produktów,

szkolenia pracowników,

tworzenie analiz jakościowych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

zdobyłeś wykształcenie wyższe,

posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży meblowej,

masz znajomość języka angielskiego,

jesteś samodzielny i potrafisz dobrze organizować czas pracy,

posiadasz bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,

charakteryzujesz się wysoką kulturą osobistą,

prawo jazdy kat. B.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

umowę o pracę,

możliwość udziału w szkoleniach,

przyjemną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl z dopiskiem KdJ/MEBLE

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Data: 20.06.2016 10:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 472553
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Kierownik ds. Jakości - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Izabela Kalinowska
Województwo: Oleśnica (Dolnośląskie)
E-mail: ik@bbgroup.com.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Izabela Kalinowska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja