Razem 251 655 ogłoszeń !
OFERUJę
09.06.2016 13:51

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko

Operator Tokarki

Praca stała

Miejsce pracy: Słubice

Zadania:

- obsługa tokarek krzywkowych

- ustawianie maszyn

- obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych

- dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub techniczne

- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawiej umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie początkowe, z możliwością renegocjacji stawki po okresie próbnym

- pracę w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres: mateusz.skwarek@randstad.pl lub telefonicznie pod numerem 501-327-713.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Data: 09.06.2016 13:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 472824
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Operator tokarki - dobry pracodawca - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rekruter (niezarejestrowany)
Województwo: Słubice (Lubuskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48501327713
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja