Razem 251 471 ogłoszeń !
OFERUJę
07.07.2016 12:04

GRUPA AKCJA JOB

LOGISERVICE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 5279

dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Jarosław

Wymagania:

- zdolności manualne,

- samodzielność, obowiązkowość i dyspozycyjność,

- mile widziane doświadczenie w szyciu,

- dyspozycyjność (praca w trybie trzyzmianowym).

Zadania:

- tworzenie poszyć samochodowych w wymaganym standardzie jakościowym,

- wizualna kontrola jakości gotowych wyrobów,

- dbanie o porządek na stanowisku pracy i spełnianie standardów w zakresie BHP.

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- stałe wynagrodzenie miesięczne,

- premię do 200 zł/mies.,

- dodatek za polecanie pracowników.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Data: 07.07.2016 12:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 478192
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Pracownik produkcji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamil Jaworowski (niezarejestrowany)
Województwo: Jarosław (Podkarpackie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48506221242
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja