Razem 251 474 ogłoszeń !
OFERUJę
15.07.2016 09:54

Polski HR A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Operator maszyn CNC - oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością

Miejsce pracy: Klaudyn/Warszawa

Zakres obowiązków:

- Obsługa urządzeń CNC

- Odczytywanie i wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego

- Kontrola jakości produkowanych detali

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne

- Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności

- Znajomość programu CAD

- Umiejętność czytania rysunków technicznych

- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

- Pracę w systemie dwuzmianowym

- Możliwość rozwoju i poznania nowoczesnych systemów pracy

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail: karolina.pelczarska@polskihr.pl

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Data: 15.07.2016 09:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 479634
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Operator maszyn CNC - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karolina
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: karolina.pelczarska@polskihr.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Karolina
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja