Razem 251 830 ogłoszeń !
OFERUJę
15.07.2016 16:55

Randstad jest największym pracodawcą w województwie opolskim.

Od 15 lat wspieramy naszych kandydatów w poszukiwaniu pracy w regionie oraz na terenie całego kraju.

Dla naszego Klienta, Firmy z branży spożywczej, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

• pakowanie produktu przy taśmie produkcyjnej,

• sortowanie produktu,

• zachowanie porządku w miejscu pracy,

• znajomość i przestrzeganie przepisów BHP.

Oczekiwania:

• wykształcenie minimum zawodowe,

• aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna (warunek konieczny)

• motywacja i chęć do pracy

• gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferta:

• pracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• rozbudowany system motywacyjny.

Poleć znajomego – zapłacimy Ci za to!

Czekamy na Twoje CV!

Dominika Mikołajko: dominika.mikolajko@randstad.pl

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Oferta pracy tymczasowej

Data: 15.07.2016 16:55
Cena: 2 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 479795
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Pracownik produkcji Namysłów - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dominika Mikołajko (niezarejestrowany)
Województwo: Namysłów (Opolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48505105141
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja