Razem 251 660 ogłoszeń !
OFERUJę
19.07.2016 09:31

INTEGRA Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) obecna jest na rynku od 19 lat. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych, specjalizując się również w Lean Management w obszarze produkcji i usług. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów.

Dla naszego partnera, międzynarodowej spółki produkcyjno-przetwórczej z branży FMCG,

poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Wejherowo (okolice)

Twoje zadania będą polegały na:

 przygotowywaniu specyfikacji produktowych oraz aktualizowaniu dokumentacji technicznej;

 partycypacji w rozwoju produktu;

 udziale w procesie zatwierdzania etykiet produktowych;

 testowaniu próbek i produktów;

 współpracy z pozostałymi działami w firmie.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy posiadają:

 wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: technologia żywności, chemia, biotechnologia);

 przynajmniej 2-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży FMCG na podobnym stanowisku;

 dobrą znajomość jęz. angielskiego;

 umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office;

 znajomość systemu HACCP/GMP/GHP;

 gotowość do odbywania podróży służbowych;

 wysokie umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz współpracy w zespole.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

 zatrudnienie i rozwój w stabilnej, międzynarodowej firmie;

 partycypację w kosztach dojazdów do pracy.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) z nr referencyjnym: T/pomorskie/07.16

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

Data: 19.07.2016 09:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 480407
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Technolog - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paulina Popławska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja