Razem 251 709 ogłoszeń !
OFERUJę
28.07.2016 14:34

LCM Sp z o.o. Jesteśmy polską firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się montażem stalowych regałów magazynowych wysokiego składowania. Działamy w całej Polsce i Europie. Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko:

MONTER REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH

Obowiązki:

• Montaż regałów wysokiego składowania z gotowych elementów stalowych, w halach magazynowych

• Praca w zespołach sześcioosobowych, na wyjeździe

• Praca na wysokości

Oczekiwania:

• sprawne posługiwanie się podstawowymi narzędziami monterskimi

• dobra organizacja pracy

• dokładność, samodzielność

• precyzja działania, skoncentrowanie na poszczególnych czynnościach montażowych

• zdyscyplinowanie, brak nałogów, wysoka motywacja do pracy

• Mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych i podnośników nożycowych, prawo jazdy, znajomość rysunku technicznego, doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Zatrudnienie bez pośredników,

• Umowę o pracę (po okresie próbnym)

• Dojazd i zakwaterowanie w miejscu montażu

• Komplet ubrań roboczych

• Możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)

• Dobrą atmosferę w pracy

Data: 28.07.2016 14:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 482231
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

MONTER REGAŁÓW WYSOKIEGO SKŁADOWANIA - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Milena (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666883241
Web: www.lcm.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja