Razem 251 575 ogłoszeń !

Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Praca na produkcji - Cięcie/ Kontrola Jakości

Nr. ref. C/KJ/EZP/061

Miejsce pracy: Dębica

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową

Wykształcenie: minimum zawodowe

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyny do cięcia

• Połączenie precyzyjnych prac manualnych z wizualną kontrolą produktu

• Dbałość o zachowanie standardów jakościowych zgodnych ze specyfikacją produkcji

Wymagania:

• Skrupulatność i precyzja w działaniu

• Zdolności techniczne, manualne

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferta:

• Praca w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

• Możliwość stałego zatrudnienia

• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + rozbudowany system premiowy

• Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży Automotive

• Możliwość korzystania z profitów w ramach programu Manpower Premium (m.in.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie PZU, pakiet medyczny, kupony zniżkowe)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą na maila: tarnow.konarskiego@manpower.pl (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska i nr ref.).

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Data: 09.08.2016 09:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 484437
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Praca na produkcji - Cięcie/ Kontrola Jakości - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika ManpowerGroup Sp. z o.o.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja