Razem 251 409 ogłoszeń !
OFERUJę
11.08.2016 09:10

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (licencja nr 47).

Dla naszego Klienta, firmy Norcospectra Industries Sp z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pomocnik lakiernika

Lokalizacja: Sońsk

Zakres obowiązków:

•przygotowanie powierzchni do lakierowania, obsługa maszyn i

urządzeń do szlifowania elementów

Wymagania:

• odpowiedzialność, samodzielność

• wysoka motywacja do pracy

• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia, itp.)

• możliwość stałego zatrudnienia

• dobre warunki socjalne

• opiekę konsultanta na terenie zakładu

• możliwość zdobycia doświadczenia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail ris.ciechanow1@randstad.pl

Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Data: 11.08.2016 09:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 484877
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Pomocnik lakiernika - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Joanna Smolińska (niezarejestrowany)
Województwo: Ciechanów (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48605036994
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja