Razem 251 806 ogłoszeń !

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Dla

Naszego Klienta prowadzimy aktualnie proces rekrutacji osób na stanowisko:

Pomocnik ślusarza

Obowiązki :

• praca przy produkcji drzwi i bram przeciwpożarowych

• przygotowywanie do malowania, szlifowania

• obsługa elektronarzędzi

Wymagania:

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

• znajomość elektronarzędzi

• gotowość do pracy fizycznej

• chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

Oferta:

• umowa o pracę na czas określony

• praca na pełen etat

• chęć zatrudnienia na dłuższy okres czasu

• praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

• atrakcyjne dodatki pozapłacowe

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń: +48 77 446 10 74

Agencja pracy tymczasowej nr 47

Oferta pracy tymczasowej

Data: 16.08.2016 12:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 485831
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

WOLNE WEEKENDY - Pomocnik Ślusarza - Dobrzeń Wielki - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Randstad (niezarejestrowany)
Województwo: Opolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48774461074
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja