Razem 251 661 ogłoszeń !
OFERUJę
17.08.2016 15:46

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter urządzeń oświetleniowych.

Nr ref.: osw/skb/2016

Miejsce pracy: Skarbimierzyce (okolice Szczecina)

Zadania:

- montaż urządzeń elektronicznych - oświetleniowych,

- wizualna kontrola jakości,

- dbałość o ciągłość produkcji.

Wymagania:

- sprawność manualna,

- sumienność i dokładność,

- mile widziana umiejętność lutowania,

- mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej,

- mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- wynagrodzenie godzinowe 13,40zł brutto (10, 00 zł netto),

- pracę od poniedziałku do piątku w godz 8:00-16:00,

- dogodny dojazd komunikacją miejską (12 minut autobusem z pętli tramwajowej na Gumieńcach).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@antidotum.eu z wpisanym nr ref. osw/skb/2016 w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Antidotum Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435.

Data: 17.08.2016 15:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 486099
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

Monter urządzeń oświetleniowych - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia (niezarejestrowany)
Województwo: Szczecin (Zachodniopomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48914331433
Web: www.antidotum.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja