Razem 251 650 ogłoszeń !
OFERUJę
09.09.2016 13:45

Agencja Pracy Tymczasowej Mikrotech SA- Netkadra zarejestrowana pod nr 13630 poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy województwo mazowieckie

Obowiązki na stanowisku pracy :

Rozładunek i załadunek towarów

Przyjmowanie dostaw,

Kontrola zgodności oraz ilości towaru z dokumentami magazynowymi

Magazynowanie i inwentaryzowanie towaru

Kompletacja i przygotowanie wysyłki

Stosowanie obowiązujących procedur i przepisów BHP

Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

Wymagania :

1. Dobra organizacja czasu pracy

2. Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

3. Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu swoich obowiązków

4. Zaangażowanie

Mile widziane:

Znajomość obsługi komputera

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Aplikacje na adres praca@netkadra.pl

Data: 09.09.2016 13:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 490423
Rubryka ogłoszenia: Przemysł, mechanika i produkcja

Zdjęcia (1)

MAGAZYNIER - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Szczurek Monika (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48134376395
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł, mechanika i produkcja